Bank BNP Paribas z nową ofertą dla Klientów z sektora agro

„Pewność każdego dnia” to kolejna promocja, którą Bank BNP Paribas kieruje do Klientów prowadzących działalność rolniczą. Grupa ta może liczyć na kredyty na specjalnych warunkach. Fundusze mogą posłużyć do zakupu środków do produkcji rolnej, inwestycji w ziemię lub realizację dowolnego celu związanego z rozwojem gospodarstwa. Dodatkowo, nowe kredyty obrotowe będą premiowane bonami zakupowymi, w ramach promocji „Agro kredyt z podarunkiem”. Kampania potrwa do końca maja br.

agro-kredyt

W ofercie dostępne są m.in. kredyty Agro Ekspres, Agro Progres i Agro Rzeczówka Light. Bank BNP Paribas nie pobiera prowizji za ich udzielenie, a marża może zostać obniżona, jeśli Klient zdecyduje się na ubezpieczenie w wymaganym przez bank wariancie. Dodatkowe obniżki marży czekają na gospodarstwa posiadające certyfikat zrównoważonego rolnictwa albo certyfikat ekologiczny (również w procesie konwersji).

– Mamy przekonanie, że polskie rolnictwo ma świetne perspektywy rozwoju, pomimo wyzwań, których na rynku nie brakuje. Oferujemy gamę produktów, które pomagają tym wyzwaniom sprostać, wierząc, że gospodarstwa rolne potrzebują jedynie stabilizacji i pewności finansowej, aby zwiększać swoją efektywność. Zgodnie z misją banku, wspieramy też Klientów dostosowujących swoją działalność do wymogów Zielonego Ładu, oferując lepsze warunki gospodarstwom dbającym o ekologię – mówi Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro Banku BNP Paribas.

Kredyt Agro Ekspres to kredyt odnawialny, udzielany w rachunku bieżącym zabezpieczony hipoteką. Pieniądze – nawet do 2 mln złotych – mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym.

Kredyt Agro Progres to rozwiązanie służące finansowaniu inwestycji w gospodarstwie i refinansowaniu już poniesionych nakładów inwestycyjnych. Okres kredytowania może wynieść nawet 30 lat, a spłatę kapitału da się dopasować do sezonowości przychodów.

Kredyt Agro Rzeczówka Light jest przeznaczony na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej lub na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ramach Konta Otwartego na Agrobiznes nowi kredytobiorcy będą mogli przez rok bezpłatnie korzystać z rachunku bieżącego wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną.

Bank BNP Paribas zachęca Klientów również dodatkowymi bonami upominkowymi do wykorzystania na stacjach PKN Orlen S.A. lub e-kodami zakupowymi do sieci handlowej Biedronka. Przyznawane są one w formie kart lub e-kodu o wartości 100 zł za 100 tys. zł przyznanego kredytu obrotowego (max. 3 szt. na Klienta).

Klienci mogą także liczyć na niższą opłatę manipulacyjną i marżę w przypadku wybranych produktów leasingowych. Dzięki temu łatwiej będą mogli wyposażyć swoje gospodarstwa w maszyny czy urządzenia rolnicze.

Klienci, którzy skorzystają z ww. promocji, mogą także otrzymać bezpłatny dostęp do narzędzi Premium na platformie agronomist.pl, tj. innowacyjnych narzędzi do zarządzania gospodarstwem, m.in. SatAgro, RolnikON, Agrivi.

W ramach promocji można wnioskować o przyznanie kilku kredytów jednocześnie. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie przez Klienta zdolności kredytowej oraz spełnienie innych warunków przyznania produktu.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie: www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow

[media.bnpparibas.pl]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.