Kombajny New Holland – najpopularniejszy wybór rolników

New Holland to firma, która już od kilkunastu lat rozwija się i proponuje nowe rozwiązania w zakresie nowoczesnych maszyn rolniczych o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonałym przykładem są nowe modele kombajnów – CR9000 i TX, które już teraz zapewniają korzyści, o których wcześniej nie mogliśmy nawet pomyśleć.

kombajn

Nowe kombajny New Holland – efektywność i niezawodność w każdym gospodarstwie

New Holland to znana i sprawdzona marka kombajnów, która od kilkunastu lat może być z powodzeniem nazwana liderem w dziedzinie dostarczania najlepszych maszyn rolniczych w branży. Świadczy o tym nie tylko jakość kombajnów – ich efektywność, lepsza jakość zebranego zboża i mniej strat, ale także doskonała usługa serwisowa producenta.

Kombajny marki New Holland to rozwiązanie optymalne dla każdego rolnika, który ceni sobie nowoczesne technologie kombajnów zbożowych, ciągłe usprawniania procesów technologicznych i niezawodność, która w sezonie jest nie do przecenienia. To, co równie istotne to różnorodność oferty kombajnów zbożowych New Holland. Każda z dostępnych serii przeznaczona jest do innego typu gospodarstwa i pozwala na maksymalizowanie efektów swoich prac.

Najważniejsze funkcje nowych serii kombajnów New Holland

Przyjrzymy się bliżej różnym wariantom kombajnów zbożowych New Holland. Najpopularniejsze modele – TC, TX, CR9000 dostępne na https://www.truck1-pl.com/maszyny-rolnicze/kombajny/new-holland to przede wszystkim wydajny układ napędowy, który może uzyskać prędkość nawet do 26km/h. Większość model może zostać ponadto wyposażona w specjalny układ sterowania – ControlFloat TM czy Autofloat TM, zapewniające wsparcie w kontroli wysokości zespołu żniwnego i automatyczne kopiowanie zespołu żniwnego.

Zdecydowana większość modelu kombajnów New Holland ma w swoim wyposażeniu efektywne akumulatory azotowe, układy omłotowo-bębnowe, a także wysokiej jakości separatory rotacyjne i odrzutniki słomy.

To, co cenią sobie osoby stale związane z kombajnami marki New Holland to system zwrotny niedomłotów. Ich zasada działania jest bardzo prosta i polega na ponownym ich powrocie do bębna młócącego. To tylko kilka przykładów funkcjonalności, w jakie wyposażone zostały kombajny serii TX i CR9000. Oczywiście każdy z nas może dopasować funkcjonalność kombajnu do własnych oczekiwań. Najbardziej zaawansowane modele serii dodatkowo cechują się zdalnie regulowaną kierownicą rozdrabniacza oraz rozrzutnikiem plew, co zwiększa wydajność prac polu.

New Holland od zawsze stawiało na komfort pracy, dlatego nie może nas dziwić obecność ogrzewania, klimatyzacji czy elektrycznych lusterek.

Zastosowanie kombajnów New Holland

Kombajny New Holland to przede wszystkim wszechstronność i szerokie zastosowanie dla każdego rolnika. Każdy model kombajnu ma nieco inne zastosowanie, dzięki czemu w dużych gospodarstwach często spotykamy więcej niż jedno urządzenie spełniające swoje zadanie w bardzo efektywny sposób.

Przyjrzyjmy się kilku przykładom. Flagowy model New Holland CR9.90 to potężna maszyna o szerokości roboczej 12 metrów, która świetnie nada się do zbioru rzepaku czy różnego rodzaju zbóż. Podobne zastosowanie ma inny model CX8.70, który oprócz zboża i rzepaku, świetnie sobie radzi w zbiorach innych roślin, jak na przykład kukurydzy. 

Niektóre kombajny to propozycje skierowane do małych gospodarstw rolnych, podczas gdy inne, największe modele to rozwiązanie optymalne dla największych gospodarek. New Holland od zawsze dbało o bogactwo swojej oferty i wszystko wskazuje na to, że w przyszłości również nie będą nas w tym zakresie zawodzić.

[Artykuł zewnętrzny]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.