Zniżki dla rolników za zakupy opłacone kartą

a0043aBanki Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB) i MasterCard poinformowały o uruchomieniu przygotowanego z myślą o potrzebach rolników programu rabatowego AGRO, zapewniającego zniżki na zakupy opłacone kartą płatniczą. To pierwsza tego typu oferta na rynku, dzięki której przedsiębiorcy rolni mogą uzyskać atrakcyjne upusty na produkty, za które płatność dokonywana jest za pomocą karty płatniczej AGRO. Program przynosi korzyści również lokalnym sklepom partnerskim, które dzięki oferowanym rabatom mogą zwiększyć obroty.

Partnerami programu AGRO SGB są głównie sklepy oferujące produkty rolnicze, w tym specjalistyczny sprzęt i maszyny. Przyłączyły się do niego już pierwsze placówki partnerskie, a ich lista będzie sukcesywnie poszerzana. Współpraca z nimi jest nawiązywana przy udziale lokalnych Banków Spółdzielczych SGB, co pozwala wybrać sprzedawców cieszących się zaufaniem. Sklepy uczestniczące w programie będą oznakowane materiałami reklamowymi, takimi jak naklejki i wobblery z logo programu rabatowego AGRO SGB. Szczegółowe informacje o punktach sprzedaży oraz o udzielanych przez nie rabatach można znaleźć na stronie internetowej programu.

a0043a

Wizja i misja Spółdzielczej Grupy Bankowej są oparte na budowaniu trwałych i autentycznych więzi z klientem. Jednym z elementów ich kształtowania jest przygotowanie szytego na miarę, wyjątkowego i dającego wymierne korzyści produktu, jakim jest program rabatowy AGRO SGB. Tworząc go, staraliśmy się dobierać partnerów biznesowych, którzy wzbudzają zainteresowanie klientów Banków Spółdzielczych i kierują swoją ofertę do segmentu rolnego i rolno-spożywczego” – mówi Ziemowit Stempin, wiceprezes zarządu SGB-Banku S.A. „Przygotowując założenia programu wykorzystaliśmy kompetencje wynikające z długoletniej współpracy z przedstawicielami sektora agro, którzy od zawsze są naszymi kluczowymi klientami” – dodaje Ziemowit Stempin.

Program rabatowy AGRO SGB stanowi odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko dostosowanej do swoich potrzeb oferty, ale też atrakcyjnych cen. Z najnowszych badań opinii przeprowadzonych na zamówienie MasterCard wynika, że zniżki i inne promocje są, obok wygody, szybkości i bezpieczeństwa transakcji, ważnym elementem zachęcającym Polaków do płacenia kartą.

a0043b

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków dotyczącym prostych i godnych zaufania metod płatności, działamy na rzecz coraz większej dostępności płatności kartowych, nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych miejscowościach w całej Polsce. Program rabatowy AGRO SGB jest elementem tych działań, a SGB jest jego naturalnym partnerem, który  doskonale zna i rozumie swoich klientów” – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Program AGRO wspiera też sklepy partnerskie, biorące udział w projekcie. Pozwala im przyciągnąć klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. Nagradzanie zakupów u lokalnych dostawców, które pozwala im zwiększyć obroty, jest więc formą wsparcia rozwoju drobnych przedsiębiorców w poszczególnych regionach Polski.

Specjalnie na potrzeby programu AGRO Spółdzielcza Grupa Bankowa wydała dedykowaną linię kart MasterCard z motywami graficznymi nawiązującymi do natury i tradycji ludowej. Niemniej jednak do korzystania z programu uprawniają wszystkie karty płatnicze wydawane przez Banki Spółdzielcze SGB.

Więcej informacji na temat programu rabatowego AGRO, łącznie z regulaminem akcji, można uzyskać w placówkach Banków Spółdzielczych SGB oraz na stronie internetowej http://agro-sgb.pl/program-rabatowy/.

[PR]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.