„Najciekawsza kronika wiejska 2015”

a0019Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu serdecznie zaprasza do udziału w VI edycji wojewódzkiego konkursu „Najciekawsza kronika wiejska 2015”. Konkurs skierowany jest do organizacji prowadzących dokumentację kronikarską na obszarach wiejskich Dolnego Śląska.

Celem konkursu jest promowanie działalności społeczno – gospodarczej i kulturalnej, popularyzowanie dokumentowania kronikarskiego działań podejmowanych przez organizacje, rozwijanie kreatywności i umiejętności twórczych oraz kształtowanie poczucia przynależności do lokalnych społeczności.

Dokumentacja konkursowa w postaci „Karty zgłoszenia do konkursu” oraz „Regulaminu konkursu” dostępna będzie na stronie internetowej www.dodr.pl oraz w Powiatowych Zespołach Doradców.

Prawidłowo wypełnione karty wraz z materiałem kronikarskim należy przesłać w terminie od 15.01.2015 r.  do 15.02.2015 r. na adres:

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
ul. Zwycięska 8
53 – 033 Wrocław
z dopiskiem „Konkurs na Najciekawszą kronikę wiejską 2015”. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu podczas konferencji wojewódzkiej „Rola liderów w społeczności wiejskiej”, która odbędzie się w dniu 19 marca 2015 r. w AGRO Obiekt Hotelowy DODR we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 4.

Nadzór merytoryczny nad przebiegiem konkursu sprawuje Dział Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, DODR we Wrocławiu. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela Izabela Michniewicz, izabela.michniewicz@dodr.pl, tel. 71/3398021 wew. 152.

Pobierz:

[www.dodr.pl]

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.