Jak podjąć decyzję dotyczącą wyboru właściwego fotelika samochodowego?

foteliki-samochodowe-babylandWybór właściwego fotelika samochodowego to decyzja na miesiące i lata, powinien więc być to dobry wybór dla malucha.

Odpowiedni fotelik samochodowy posiada innowacyjne systemy zabezpieczeń oraz dodatkowe systemy ułatwiające rodzicom korzystanie z fotelika, a dziecku daje komfort i wygodę. Obecny rynek sprzedaży, oferuje różnego rodzaju foteliki samochodowe, do wyboru są foteliki z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, jak i podstawowym wyposażeniem, droższe i tańsze. Fotelik powinien być wyposażony głównie w szereg nowych rozwiązań sprzyjających bezpiecznej podróży.

foteliki-samochodowe-babyland

 

Fotelikiem, który spełnia powyższe wymagania jest fotelik Cybex Pallas M-Fix, posiada on szereg zabezpieczeń oraz udogodnień, wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy małemu podróżnikowi. Fotelik ten cieszy się dużym zainteresowaniem w porównaniu z zainteresowaniem innymi fotelikami samochodowymi. Odpowiedni jest dla dzieci o wadze od 9kg do 36kg czyli dla takich które ukończyły 9 miesiąc oraz dla dzieci ponad 11 roku życia. Jest więc ekonomicznym i praktycznym fotelikiem, który rośnie razem z dzieckiem.

Fotelik Cybex Pallas M-Fix wyposażony jest w system ochrony bocznej L.S.P polegającym na absorpcji energii uwalnianej podczas uderzenia. System poduszek idealnie amortyzuje uderzenia w przypadku zderzeń czołowych, stanowi to idealną ochronę głowy oraz barków dziecka. Dodatkowym wsparciem oraz udogodnieniem jest regulowany zagłówek w trzech dowolnych pozycjach, który chroni głowę dziecka podczas kolizji. Zagłówek ten sprawdza się także podczas snu dziecka, dzięki niemu mała główka nie przesuwa się oraz nie opada na dół.

Fotelik Cybex Pallas M-Fix wyposażony jest w wygodną, praktyczną oraz regulowaną poduszkę powietrzną, która również stanowi ochronę dla tułowia dziecka. Może być ona dobrze dopasowana do pozycji dziecka, a szelki nie opinają, co sprawia, że dziecko może swobodnie i komfortowo podróżować. Poduszka ta gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo niż podczas zapinania dziecka w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Fotelik Cybex Pallas M-Fix dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.