Darmowy przewodnik turystyczny na smartfona

ak0007

Aplikacja „Wieś Polska Zaprasza” to darmowy, mobilny przewodnik turystyczny po bogatej ofercie kulturalnej i turystycznej kraju. Powstała jako uzupełnienie internetowej witryny www.agroturystyka.pl. Zawiera szereg ciekawych informacji, przydatnych z punktu widzenia każdego, kto poszukuje ciekawych miejsc noclegowych i atrakcji turystycznych na wsi.

ak0007

Użytkownicy aplikacji mają dostęp do szerokiej bazy obiektów agroturystycznych, zlokalizowanych na terenie całej Polski, wraz z możliwością szybkiego kontaktu za pośrednictwem maila lub telefonu. Lokalizacja GPS wskaże natomiast drogę do wybranego obiektu.

Moduł wydarzenia zapewnia z kolei stały dostęp do aktualnych i najciekawszych eventów w wybranym regionie Polski, zaś Aktualności zagwarantują dostęp do bieżących, najciekawszych informacji związanych z rozwojem turystyki wiejskiej w Polsce.

Aplikacja będzie prosta w obsłudze, a jej struktura czytelna i przejrzysta dzięki wbudowanej wyszukiwarce, umożliwiającej przeszukiwanie zasobów obiektów według wybranych przez użytkownika kryteriów tj. region, cena, rodzaj itp.

Aplikacja działać będzie w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemami iOs, Android oraz Windows Phone. Można ją bezpłatnie pobrać od 1 grudnia 2015, ze strony www.agroturystyka.pl lub za pośrednictwem sklepu Google Play.

Aplikacja jest całkowicie darmowa i powstała dzięki finansowemu wsparciu Unii Europejskiej, w ramach Pomocy Technicznej Schematu II Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 – „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Aplikacja nie tylko ma na celu wspieranie konkurencyjności wiejskich obszarów agroturystycznych, ale przede wszystkim jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na tego typu wypoczynek jak również brak aplikacji, która spełniałaby oczekiwania współczesnego turysty.

Reklama:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.